У США збільшать виробництво систем Stinger та Javelin

У США збільшать виробництво систем Stinger та Javelin

Американський Конгрес ініціював поповнення військового арсеналу

У США збільшать виробництво систем Stinger та Javelin
Система Javelin.
Фото: depositphotos.com

Американський Конгрес ініціював поповнення військових резервів, це стосується насамперед переносних зенітно-ракетних комплексів Stinger і переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin.

«Виробництво найважливіших ракетних систем Stinger і Javelin може бути збільшено. Це дозволить Сполученим Штатам поповнити свої арсенали після відправлення тисяч систем до Східної Європи для підтримки України», – зазначив помічник міністра армії США із закупівель, логістики та технологій Даг Буш в інтерв'ю Defense News.

Америка постачає в Україну ПЗРК і протитанкові ракетні комплекси від початку війни в Україні. Військова допомога, яку оголосило американське керівництво 16 березня, передбачає надання 800 систем Stinger і 2000 систем Javelin. Проте українське керівництво зробило запит на збільшення кількості зенітно-ракетних та протитанкових комплексів до 500 одиниць щодня.

У зв'язку з цим виникла необхідність поповнити американський військовий резерв зенітно-ракетних та протитанкових комплексів, шляхом збільшення виробництва.

«Я думаю, справді це дві можливості для армії швидко рухатися вперед, і Конгрес хоче, щоб ми поповнили ці запаси. Думаю, ми зможемо це зробити», – додав Буш.

Керівник відділу закупівель, логістики та технологій США наголосив, що важливу роль в ефективному веденні воєнних дій займає логістика, і війна в Україні це зайвий раз довела.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло