Міністр закордонних справ заявив, що у Туреччині раді російським олігархам

Міністр закордонних справ заявив, що у Туреччині раді російським олігархам

Також країна запрошує російських туристів

Міністр закордонних справ заявив, що у Туреччині раді російським олігархам
фото DR

Російських олігархів вітають у Туреччині, але вони мають дотримуватися міжнародного права, щоб вести будь-який бізнес, заявив у суботу міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає Reuters.

Туреччина різко критикує вторгнення росії в Україну, але принципово виступає проти санкцій, запроваджених її союзниками по НАТО.

«Якщо російські олігархи чи будь-які російські громадяни захочуть відвідати Туреччину, звичайно, вони можуть», – сказав Чавушоглу, відповідаючи на запитання на міжнародній конференції Doha Forum.

«Якщо ви маєте на увазі, чи можуть ці олігархи вести якийсь бізнес у Туреччині, то, звичайно, якщо це законно і не суперечить міжнародному праву, я розгляну це», – сказав він, додавши: 

«Якщо це суперечить міжнародному праву, то це вже інша історія».

Раніше дві суперяхти, пов'язані з російським мільярдером Романом Абрамовичем, пришвартувалися на турецьких курортах, втікаючи з портів європейських країн, де існував ризик їх конфіскації.

Нагадаємо, напередодні президент Еммануель Макрон заявив, що Франція разом з Грецією і Туреччиною готує «виключну гуманітарну операцію» для Маріуполя”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло