Щоденно до тимчасово окупованого Криму прибуває в середньому від 50 до 100 поранених

Щоденно до тимчасово окупованого Криму прибуває в середньому від 50 до 100 поранених

Морально-психологічний стан військ противника залишається низьким

Этот текст также доступен на русском
Щоденно до тимчасово окупованого Криму прибуває в середньому від 50 до 100 поранених
Фото: facebook.com

Стало відомо, що на тимчасово окупованій території автономної республіки Крим, до медичних закладів міста Севастополя щоденно прибуває в середньому від 50 до 100 поранених.

Джерело. Про це повідомляє Міністерство оборони.

Деталі. Протягом місяця війни ворог зазнав значних втрат. Попри це, військово-політичне керівництво не відмовляється від продовження здійснення злочинних дій.

За наявною інформацією, морально-психологічний стан військ противника залишається низьким.

По маршрутах руху російських військових колон по території республіки білорусь відзначаються непоодинокі факти продажу військовослужбовцями пального та провізії, або їх обміну на спиртні напої.

Ворог не полишає спроб здійснити поповнення втрат автомобільної техніки та налагодити тилове забезпечення своїх бойових частин.

Окупанти продовжують тероризувати та залякувати місцеве населення на тимчасово зайнятих територіях. Мають місце непоодинокі випадки мародерства, викрадення людей та майна.

На Донецькому та Луганському напрямках угрупованням Об’єднаних сил відбито 7 ворожих атак. Українськими воїнами знищено 8 танків, 8 одиниць броньованої та 3 – автомобільної техніки противника, один міномет.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло