Уряд почав реалізацію програми з підготовки житла для біженців

Уряд почав реалізацію програми з підготовки житла для біженців

Виділено вже десять земельних ділянок військовими адміністраціями для будівництва тимчасового житла

Этот материал также доступен на русском языке
Уряд почав реалізацію програми з підготовки житла для біженців
Фото: depositphotos.com

Стало відомо, що уряд почав реалізацію програми, спрямовану на те, щоб люди залишались в Україні.

Джерело. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Деталі. Майже пів мільйона місць для біженців підготовлено в західних областях, з них наразі близько 150 000 є вільними. Плюс ми запроваджуємо програму «Прихисток». Кожен, хто готовий надати житло безплатно, отримає компенсацію за комунальні послуги.

Кожній внутрішньо переміщеній людині щомісяця сплачуватимуть 2000 грн, на кожну дитину й особу з інвалідністю – 3000 грн.

«У межах «єПідтримки» в перший місяць держава платила 6500 грн кожному, хто втратив роботу. Зараз 6500 грн перераховуємо роботодавцям, щоб мотивувати людей іти працювати», – додав Шмигаль.

Крім того, виділено вже десять земельних ділянок військовими адміністраціями для будівництва тимчасового житла. Зусиллями уряду, місцевої влади та за підтримки міжнародних партнерів будуватимуть тимчасові містечка з будинків модульного типу. У них можна буде жити рік-два, на час воєнних дій та на час відновлення втраченого житла.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло