Допомогти ЗСУ грошима та справами, зберегти людей, зарплати та податки

Допомогти ЗСУ грошима та справами, зберегти людей, зарплати та податки

Нові пріоритети GameDev-компанії Evoplay

Допомогти ЗСУ грошима та справами, зберегти людей, зарплати та податки
Фото: Evoplay

Продуктивність українського IT-сектору під час воєнного стану становить 90%. Такий показник оприлюднила вчора компанія GlobalLogic. Але ІТ-бізнес не обмежується сьогодні економікою, залученням інвестицій та допомоги міжнародної спільноти чи участю у кібервійськах.

Про свій підхід, свої пріоритети та як оптимально допомогти країні, якщо ти – айтішник, розповідає київська компанія Evoplay, яка спеціалізується на геймдейві.  

За цей місяць війни загальна підтримка ЗСУ з боку компанії перевищила 50 млн грн. Зрозуміло, що персонал не лишається осторонь – всі  залучені або до лав ЗСУ/ТРО, роботи в рядах кібер-спротиву, або до волонтерства з евакуації, логістики, збору допомоги, розвитку внутрішніх проектів психологічної та інформаційної підтримки. Звісно, за всіма співробітниками Evoplay, що вступили до лав ЗСУ, зберігається робоче місце та зарплата.

Сама компанія в умовах адаптації до нової реальності змістила фокус з комфорту на безпеку та безперебійність робочих процесів. «Це – необхідність, яка допоможе створити рівні можливості для продуктивної праці незалежно від місцезнаходження працівників», – зазначає компанія.

Наразі Evoplay відкриває великі офіси в європейських столицях та вирішує питання, пов’язані з релокацією співробітників. Крім того продовжує надавати допомогу з евакуацією, організовувати робочу інфраструктуру у Львові та Європі. Нинішній пріоритет компанії – збереження робочих місць і виплати заробітної плати.

«Ми всі боремося за власну державу, а отже, відстоюємо спільні цінності – свободи, миру та єдності. В Evoplay працюють люди з Києва й Севастополя, Луганська і Львова, Мукачево і Маріуполя, а також багатьох інших чудових куточків України. Анітрохи не сумніваємося в нашій перемозі! Пишаємося своєю прекрасною країною і горді бути її громадянами! Відбудовуватимемо міста, відновлюватимемо економіку, відкриватимемо нові горизонти для українців. Наша країна і люди – сильні, вільні та незалежні. Тепер ми ще більше зміцнили свій дух та впевненість у перемозі!» – наголошує Evoplay.

Допомогти ЗСУ грошима та справами, зберегти людей, зарплати та податки
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло