На Київщині стартувала посівна

На Київщині стартувала посівна

Є труднощі із наявністю мінеральних добрив та пального

На Київщині стартувала посівна
Фото: t.me/kyivoda

Що сталося: В господарствах Київської області стартувала посівна кампанія під урожай 2022 року. Її розпочато у надскладних умовах.

Джерело: Про це повідомив у своєму телеграмканалі голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Пряма мова: «Ще ніколи, за часів незалежності України, нам не доводилося сіяти хліб під вибухи та пожежі. Та аграрії розуміють важливість надійного тилу для захисників батьківщини. Тому вважають свою роботу – другим фронтом у боротьбі нашого народу за свободу. Сьогодні сам переконався у цьому. Поспілкувався з людьми. Настрій у всіх бойовий та бадьорий. Аграрії запевнили – хліб буде», – наголосив Олександр Павлюк.

Деталі: Він повідомив, що на сьогодні почали сіяти у господарствах Білоцерківського, Фастівського, Бориспільського, Броварського та Обухівського районів такі важливі для забезпечення продовольства області культури як яра пшениця, ярий ячмінь.

Водночас, за інформацією голови Київської ОВА, є труднощі із наявністю мінеральних добрив та пального. Банки вже розпочали кредитування аграріїв.

На Київщині стартувала посівна

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло