Окупанти нанесли декілька ракетних ударів по Дніпропетровській області
Знищено нафтобазу

Що сталося: Ворог обстріляв територію Апостолівської громади та нафтобазу у Дніпрі.
Джерело: Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
Пряма мова: “Окупанти здійснили провокацію з боку Херсонської області – обстріляли територію Апостолівської громади. На щастя, постраждалих немає. Ушкоджених об’єктів також”, – написав Микола Лукашук.
Деталі: За його словами, також ввечері ворог наніс удар з повітря в обласному центрі. Дві ракети влучили в нафтобазу, повну топлива. Об‘єкт знищено. Уламками іншої ракети пошкоджено ще два бензовози. Постраждалих та загиблих немає.
Нагадаємо, вчора окупаційні війська російської федерації здійснили ракетні обстріли Новомосковського і Нікопольського районів, а також Павлограду Дніпропетровської області.
Загалом останні дні орки завдають ракетних ударів по сховищам пального: постраждали нафтобази у Львові, на Волині, Рівненщині.