В Гомельський медцентр привезли опромінених окупантів з Рудого лісу

В Гомельський медцентр привезли опромінених окупантів з Рудого лісу

Орієнтовно це ті самі орки, які в зоні захоронення радіоактивних відходів вирили окопи

В Гомельський медцентр привезли опромінених окупантів з Рудого лісу
фото DR

Як повідомив співзасновник Чорнобильського університету та керівник найбільшого національного туроператора до Зони відчуження Ярослав Ємельяненко, до спеціалізованого медичного центру в білоруському Гомелі привезли групу очевидно опромінених радіацією російських військових із Чорнобильської зони.

“Чергову партію опромінених радіацією російських терористів, що захопили Чорнобильську зону, сьогодні привезли в білоруський центр радіаційної медицини у Гомелі. Накопалися окопів в Рудому лісі, с*ки? Тепер живіть із цим залишок свого короткого життя”, – написав Ємельяненко у Facebook.

Він наголосив, що є правила поводження з територією 30-кілометрової зони відчуження і вони обов'язкові для виконання.

“Бо радіація це фізика – вона працює без урахування статусів чи погонів. При наявності мінімального інтелекту у командування чи солдатів, можна було уникнути цих наслідків. Країна мавп”, – зазначив  він.

Він додав повідомлення з білоруського каналу:

«12:20 Гомель, приїхали близько 7 медичних ПАЗів до Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини. По фотографії видно, що в машинах видно людей. Зазначимо, що до цього центру на регулярній основі привозять російських солдатів».

Нагадаємо, агентство Reuters написало, що піднявши радіоактивний пил у Рудому лісі під Чорнобилем, російські військові прирекли себе на самогубство.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло