«Умови для припинення вогню в Україні не дозріли» – путін

«Умови для припинення вогню в Україні не дозріли» – путін

Він вважає, що перемовини просуваються дуже повільно

«Умови для припинення вогню в Україні не дозріли» – путін
Фото: DW

Що сталося. президент росії володимир путін вважає що умови для припинення вогню в Україні «не дозріли».

Джерело. Про це на пресконференції повідомив прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі.

Деталі. За словами Драгі, він зателефонував до російського президента і сказав, що, на його переконання, для того, щоб вирішити найважливіші проблеми, тому потрібно зустрітися з українським президентом, про яку Володимир Зеленський просить із самого початку війни.

путін йому відповів, що «час ще не настав». Драгі думає, що Путін вважає, що переговори просуваються [надто] маленькими кроками. За словами італійського прем'єра, Росія та Україна попросили Італію стати одним із гарантів втілення у життя пунктів майбутнього мирного договору.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло