Відновлення рубля в росії - штучне і лише маскує руйнування російської економіки - Мінфін США
Довго на вимушених кроках економіка не протримається

Західні санкції руйнують російську економіку, і швидке відновлення рубля стало можливим лише завдяки штучним зусиллям Москви з підтримки валюти, заявив у п'ятницю високопосадовець міністерства фінансів США, передає CNN.
Заява послідувала за твердженнями, що швидке відновлення рубля після його первинного обвалу є ознакою того, що західні санкції не зайшли досить далеко, щоб покарати росію за її вторгнення в Україну.
Під час розмови з журналістами високопосадовець міністерства фінансів сказав, що російська економіка занурюється в рецесію і розчавлена інфляцією.
Хоча курс рубля відновився до рівня, що існував до вторгнення, представник міністерства фінансів заявив, що купівельна спроможність валюти була підірвана різким зростанням цін у росії.
Як раніше повідомляв CNN, офіційні особи в росії намагалися підтримати курс рубля, наказуючи експортерам обмінювати 80% свого валютного виторгу на рублі, забороняючи російським брокерам продавати цінні папери, забороняючи жителям росії здійснювати банківські перекази за межі росії та інші заходи. Ці кроки штучно спонукали попит на рубль.
Високопосадовець Мінфіну заявив, що в останні тижні з'явився чорний ринок для обміну рубля на іноземну валюту, додавши, що рубль значно знецінився на цьому чорному ринку.
Як написав Bloomberg, режим путіна тримається тільки на експорті енергоресурсів, і росія цього року може заробити $321 млрд на нафті й газі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].