Henkel заявляє, що продовжить бізнес у росії

Henkel заявляє, що продовжить бізнес у росії

Але компанія розуміє, що громадськість “сприймає це критично”

Henkel заявляє, що продовжить бізнес у росії
фото DR

Німецька компанія з виробництва споживчих товарів Henkel поки що продовжить вести бізнес у росії, заявив у понеділок голова компанії, додавши, що компанія все ж обмежила свою діяльність в росії, пише Reuters.

«Громадськість іноді сприймає це дуже критично. Тому мені важливо наголосити, що ми повністю застосовуємо всі введені санкції», – заявила голова Симона Багель-Тра акціонерам.

Вона додала, що керівництво Henkel дуже уважно стежить за поточними геополітичними подіями і при необхідності вживе додаткових заходів.

Компанія, яка виробляє споживчі товари, включаючи пральні порошки Persil, і має близько 2500 співробітників у росії, припинила всі інвестиції, а також оплату реклами та спонсорства на початку березня.

Фінансовий директор Henkel Марко Свобода заявив на тій самій зустрічі, що компанія дотримується цілей на 2022 рік, опублікованих у січні, хоча й сказав, що вони дуже амбітні, враховуючи величезну невизначеність та зростаючі витрати.

Як стало відомо, найбільший у світі лізингодавець подав вимогу на $3,5 млрд за привласнені росією літаки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло