Міжнародний аеропорт «Бориспіль» втратив 3,5 млрд грн під час війни

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» втратив 3,5 млрд грн під час війни

«Укрпошта» за перший місяць війни втратила понад 500 млн грн доходів

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» втратив 3,5 млрд грн під час війни
Міністр інфраструктури Олександр Кубраков та гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський
Фото: facebook.com/oleksandr.kubrakov

Стало відомо, що втрати ДП МА «Бориспіль, за попередніми підрахунками, складають 3,5 млрд грн.

Джерело. Про це написав у фейсбуці міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Деталі. «Мав дві важливі зустрічі – з керівниками «Укрпошти» та «Борисполя». Обидва підприємства змогли відповісти на виклики війни та захистити критичну інфраструктуру», – повідомив він.

Міністр заявив, що Олексій Дубревський, генеральний директор ДП МА «Бориспіль», весь час продовжував свою роботу в аеропорту. Кубраков додав, що наразі усі процеси координуються зі Збройними силами України. А втрати, за попередніми підрахунками, складають 3,5 млрд грн.

Мінінфраструктури зауважив, що важливу соціальну функцію, попри економічні втрати, продовжує виконувати команда Ігоря Смілянського.

«Укрпошта» за перший місяць війни втратила понад 500 млн грн доходів. Основне падіння прийшлось на письмову кореспонденцію, яка майже припинилась. Падіння імпорту склало 85%, експорту 65%, та падіння обсягів по внутрішнім посилкам склало близько 80%.

Також впала кількість сплачених комунальних платежів. Позитивні новини в тому, що внутрішні посилки відроджуються та показують позитивну динаміку як і експортні відправлення.

«Громадяни починають повертатись та сплачувати комунальні платежі, підтримуючи інфраструктурні компанії. «Укрпошта» – це тисячі працівників, які щодня на поштовій передовій та в тилу працюють заради своєї країни. Щоб люди отримували пенсії та товари першої необхідності, посилки від рідних та з Інтернет-магазинів. Щоб бізнес мав змогу доставляти товари не тільки по країні, а й за її межами. Щоб у зоні бойових дій до українців надходила така бажана і потрібна гуманітарна допомога: продукти, медикаменти, теплі речі», – пише Кубраков.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло