Пошти світу оголошують росії поштову блокаду

Пошти світу оголошують росії поштову блокаду

Це важливо, оскільки пошта стала каналом ввозу до рф підсанкційних товарів

Пошти світу оголошують росії поштову блокаду
1. Пошта Польші. 2. Пошта Швеції. 3. Пошта Данії. 4. Пошта Фінляндії. 5. Пошта Австралії. 6. Пошта Латвії.
Фото: wikipedia.org

У підтримку України, українців та «Укрпошти», яка ще наприкінці лютого припинила сполучення з росією та білоруссю через напад росії, пошти світу також припиняють співпрацю з цими країнами.

Джерело. Про це повідомили в «Укрпошті».

Докладно. Пошти Польщі, Швеції, Данії, Фінляндії та Австралії вже подали відповідні документи до Всесвітнього поштового союзу про припинення доставки відправлень до та з росії і білорусі. До поштової блокади країн-агресорів приєдналася також Латвійська Пошта, яка у березні припинила поштові грошові перекази до та з росії і білорусі.

«Поштова блокада – це результат роботи українських дипломатів, волонтерів, української діаспори і, звичайно, Укрпошти, яка, як призначений оператор країни-члена Всесвітнього поштового союзу, неодноразово зверталася до колег із пошт інших країн із закликом розірвати зв’язки з росією. Сподіваюся, решта пошт також незабаром приєднаються до нашої шестірки і перестануть доставляти відправлення в росію та білорусь. Це важливо, оскільки з введенням санкцій та виходом компаній з ринку росії пошта стала каналом ввозу підсанкційних товарів. Тому дуже важливо, щоб поштові оператори підтримали дії своїх країн щодо подавлення агресії росії та перестали доставляти відправлення в росію і білорусь. Тим поштам, які це вже зробили, дуже дякую за підтримку і принципову позицію», – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо: «Укрпошта» припинила доставку до/з росії та білорусі з перших днів війни. Всі посилки з росії та білорусі, які на той вже надійшли до Укрпошти, були відправлені назад адресатам. Наразі здійснити поштове відправлення або грошовий переказ у росію чи білорусь із відділень «Укрпошти» неможливо.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло