Арбітражний суд москви вирішив стягнути 13 млн рублів з основного виробника танків на росії

Арбітражний суд москви вирішив стягнути 13 млн рублів з основного виробника танків на росії

«Уралвагонзавод» має повернути борг за постачання 222 бракованих вагонів власного виробництва

Арбітражний суд москви вирішив стягнути 13 млн рублів з основного виробника танків на росії
Фото: uralvagonzavod.ru

Стало відомо, що арбітражний суд москви ухвалив рішення, що російський «Уралвагонзавод», основний виробник танків у рф, має повернути одній із приватних компаній 13,4 млн рублів боргу за поставку 222 бракованих вагонів власного виробництва.

Джерело. Про це передає український профільний портал Rail.Insider з посиланням на російські ЗМІ.

Деталі. У 2011 році АТ «Промтрансінвест» з москви придбало у тагільського підприємства вагони. Однак у період гарантійного терміну на 222 з них було виявлено недоліки, зокрема браковані поглинаючі апарати.

Покупець своїм коштом усунув недоліки на суму 13,4 млн руб і звернувся до «Уралвагонзаводу» з вимогою про відшкодування витрат, проте безрезультатно. При цьому АТ «Промтрансінвест» зменшило суму витрат до 10,6 млн руб. через те, що забрало дефектні деталі у власність за ціною брухту.

«Уралвагонзавод» у відповідь подав зустрічний позов про стягнення збитків у розмірі 3 млн руб. Доводи підприємства про те, що стосовно 93 поглинаючих апаратів гарантійні зобов’язання несуть вагоноремонтні депо, суд відхилив, оскільки договір не обмежує терміну 8-річної гарантії на деталі фактом проведення планового ремонту вагона.

Арбітражний суд Москви в результаті вирішив повністю задовольнити позов АТ «Промтрансінвест», а зустрічний позов залишив без задоволення. Тагільське підприємство подало апеляцію, але рішення суду першої інстанції було залишено без зміни. Одинадцятого квітня «Уралвагонзавод» подав до касаційної інстанції заяву про зупинення виконання судового рішення.

Бекграунд. Нагадаємо, що у росії назрівають соціальні збурення у військово-промисловому комплексі: через відсутність індексації заробітної плати в умовах інфляції, спричиненої санкціями.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло