«Нафтогаз Трейдинг» проводить перші торги з продажу газу на УМВБ

«Нафтогаз Трейдинг» проводить перші торги з продажу газу на УМВБ

Торгова сесія проходить з 11:00 до 16:00 15 квітня

«Нафтогаз Трейдинг» проводить перші торги з продажу газу на УМВБ

Стало відомо, що ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» 15 квітня проводить свої перші за останні роки торги з продажу природного газу на ПрАТ «Українська міжбанківська валютна біржа» (УМВБ).

Джерело. Про це повідомляє пресслужба УМВБ, передає ExPro.

Деталі. Так, 15 квітня проходять біржові торги №1/140422 за напрямком біржової торгівлі природним газом (на середньостроковому ринку). Брати участь у торгах можуть акредитовані біржею учасники ринку.

Електронні біржові торги проводяться відповідно до Законів України та Регламенту з організації та проведення біржової торгівлі природним газом (на середньостроковому ринку), з використанням торгової платформи товарної біржі УМВБ.

Торгова сесія проходить з 11:00 до 16:00 15 квітня. Наразі на сайті не опубліковано біржовий бюлетень з пропозиціями ініціаторів торгів. Згідно з регламентом, біржові торги проводяться, як на підвищення, так і на зниження ціни, якщо інше не визначено Оператором ЕТС.

Бекграунд. Нагадаємо, що «Нафтогаз» перевів підземні сховища газу (ПСГ) у нейтральний режим та почав підготовку до нового сезону закачування газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло