Зеленський закликав Байдена визнати росію державою-спонсором тероризму

Зеленський закликав Байдена визнати росію державою-спонсором тероризму

Це допоможе посилити санкції щодо неї

Зеленський закликав Байдена визнати росію державою-спонсором тероризму
фото Офіційний сайт Президента України

Під час нещодавньої телефонної розмови президент України Володимир Зеленський попросив президента США Джо Байдена оголосити росію державою-спонсором тероризму.

Газета Washington Post першою повідомила про цю новину, яку пізніше підтвердили NBC News два джерела, знайомі з цим питанням.

Додавання росії до списку США, в який нині входять Іран, Північна Корея, Сирія та Куба, призведе до посилення санкцій проти країни.

Джерела повідомили NBC, що адміністрація Байдена наразі віддає пріоритет прохання про санкції щодо зброї та енергетики, а не запиту Зеленського.

Байден не висловив твердої прихильності до прохання Зеленського, про що вперше повідомила Washington Post.

«Я не маю жодної оцінки на даний момент. Очевидно, що ми продовжуємо стежити за діями на місцях та діями лідерів», – заявила журналістам у Білому домі минулого місяця прес-секретар Білого дому Джен Псакі.

Додавання росії до цього списку було б драматичним кроком, який призвів би до ескалації економічних санкцій і мав би вторинні наслідки для країн, які все ще ведуть відносини з Москвою.

Нагадаємо, 13 квітня Зеленський поговорив з Байденом, розмова тривала годину. Було домовлено про додатковий пакет оборонного озброєння.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло