Експерти з`ясували, де саме потонув крейсер «Москва»

Експерти з`ясували, де саме потонув крейсер «Москва»

Визначено точні координати

Експерти з`ясували, де саме потонув крейсер «Москва»
Фото: Naval News

Що сталося. Експерти видання Naval News проналізували супутникові знимки та з`ясували, де саме потонув крейсер «Москва».

Джерело. Про це йдеться у статті Naval News.

Деталі. Експерти проаналізували низку супутників із інфрачервоним фільтром, і побачили, що вибух на кораблі стався о 6:52 (за київським часом) 13 квітня.

У цей момент корабель перебував на схід від острова Зміїний – 80 морських миль від Одеси і 50 морських миль від українського узбережжя. Точні координати в момент удару українських ракет по російському крейсеру 45°10’43.39″N, 30°55’30.54″E
Місцерозташування корабля узгоджується із супутниковими знімками корабля 12 квітня.

Експерти наголосили, що це підтверджує версію української влади, тому що корабель перебував на відстані в радіусі дії ракет.

Бекграунд. Нагадаємо, українські військові поцілили в російський ракетний крейсер «Москва», через це росія втратила 16 крилатих ракет у Чорному морі, якими був озброєний крейсер.

Пізніше командування «Південь» повідомило, що крейсер перекинувся та почав тонути. При цьому Міністерство оборони США заявило, що крейсер «Москва» отримав значні пошкодження від вибуху, але він може бути на плаву і росіяни доставлять його на ремонт у Севастополь.

Зрештою, міноборони росії саме визнало, що крейсер потонув.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло