Сценарист «Карткового будинку» Бо Вілліман знімає фільм про звірства росіян у Бучі

Сценарист «Карткового будинку» Бо Вілліман знімає фільм про звірства росіян у Бучі

Він хоче донести до всього світу правду про героїчний опір українського народу і страшну ціну свободи

Сценарист «Карткового будинку» Бо Вілліман знімає фільм про звірства росіян у Бучі
фото @bucharada.gov.ua

Американський сценарист Бо Вілліман, який написав сценарій до відомого політичного серіалу «Картковий будинок», зараз перебуває в українському місті Буча.

Він знімає документальний фільм про звірства російських військових, про які стало відомо після того, як окупанти були змушені швидко відступати із захоплених територій під натиском контратаки українських військ.

«Бо Віллімон – відомий сценарист американських серіалів, приїхав до України, щоб набрати матеріалів про жорстокі звірства росіян у Київській області.

Драматург хоче розповісти усьому світу правду про геноцид українців у та героїчний опір українського народу», – йдеться в повідомленні Бучанської міської ради у Фейсбук.

Віллімон допомагав розробляти американську версію серіалу «Картковий будиночок» і був шоуранером перших чотирьох сезонів серіалу. На його рахунку – драматичний серіал «Перший» для Hulu про першу пілотовану місію на Марс. Він був президентом Гільдії письменників Америки.

Досі ще не знайдено всіх загиблих у Бучі, триває ексгумація тіл братської могили. На даний момент повідомляється про виявлення близько 400 убитих.

В інших містах і селах України спостерігається схожа картина. Нагадаємо,  знімальна група CNN побувала в Бородянці, зафіксувавши зруйновані багатоповерхівки і мертві тіла всюди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло