Нідерланди та Румінія відправлять в Україну важке озброєння

Нідерланди та Румінія відправлять в Україну важке озброєння

За словами прем'єр-міністра Нідерландів, поставки почнуть із бронетехніки

Нідерланди та Румінія відправлять в Україну важке озброєння
romanialibera.ro

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте та голова Міністерства оборони країни Кайса Оллонгрен заявили про готовність відправити Україні важке озброєння.

«Я разом з Міноборони Нідерландів провели розмову з президентом Володимиром Зеленським, ми висловили нашу підтримку, оскільки росія розпочинає новий наступ. Нідерланди відправлять в Україну важче обладнання, наприклад, бронетехніку», – написав Марк Рютте у Twitter.

Прем'єр Нідерландів додав, що разом із країнами-союзниками розглядає можливість поставок додаткового важкого озброєння.

Також глава Міноборони Нідерландів додала, що війна в Україні переходить у нову фазу, оскільки російський диктатор путін розпочав наступ на Донбасі.

«Ми продовжимо підтримувати Україну. Саме тому Нідерланди у співпраці з іншими країнами постачатимуть важчу військову техніку, починаючи з бронетехніки», – написала вона у своєму Twitter.

Також стало відомо, що Румунія направить ЗСУ партію летальної зброї із резервів Міноборони своєї країни. Про це повідомляє Romania Libera.

Для постачання зброї владі Румунії довелося внести поправки до законодавства. Тепер Румунія може постачати озброєння не лише країнам, що входять до блоку НАТО, а й “потенційним союзникам альянсу”.

“Зважаючи на те, що Київ бере участь у партнерських програмах західного військового блоку, він може розраховувати на подібну військову допомогу”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло