Мільйон українських домогосподарств безкоштовно отримають насіння борщового набору

Мільйон українських домогосподарств безкоштовно отримають насіння борщового набору

За перші 10 днів ініціативи люди отримали насіння на 1 млн грн від компаній-партнерів

Этот материал также доступен на русском языке
Мільйон українських домогосподарств безкоштовно отримають насіння борщового набору
Фото: Pexels

Що сталося. Благодійна ініціатива BORSCH безкоштовно забезпечить насінням та розсадою овочів борщового набору понад 1 млн домогосподарств у громадах Чернігівської, Сумської, Полтавської, Київської, Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей України.

Джерело. Про це повідомляють організатори проєкту.

Деталі. За перші 10 днів ініціативи BORSCH уже зібрано 2,5 млн грн від фізичних осіб як в Україні, так і за кордоном, та отримано насіння на 1 млн грн від компаній-партнерів. У планах – до 23 квітня зібрати 1 млн євро. Цієї суми вистачить на закупівлю 2,5 млн пакетиків насіння.

«Ми закуповуємо насіння, доставляємо територіальним громадам, які своєю чергою передають його домогосподарствам. Найбільша потреба в цибулі, буряку та моркві. Насіннєва картопля в селах є в достатній кількості. Допомогу отримають українці, які мають в обробітку землю до 1 га», – зазначає ініціатор BORSCH Алекс Ліссітса.

За його словами, на сьогодні, особливо в прикордонних областях, де була окупація, доходи більшості місцевих жителів залежатимуть від власної присадибної ділянки.

19 квітня територіальні громади почали отримувати насіння. Доставлена перша партія цибулі (18 600 000 насінин), буряку (750 000 насінин та 103 кг на висадку), моркви (15 375 000 насінин та 56 кг на висадку), капусти (934 000 000 насінин), томатів (283 590 насінин), кабачків (122 500 насінин), редису (40 000 насінин), перцю (96 000 насінин), кукурудзи (100 000 насінин), дині (24 000 насінин), кавуна (49 500 насінин), огірків (8000 насінин).

До реалізації благодійного проєкту долучились також компанії аграрного ринку України, які безплатно надають домогосподарствам засоби захисту рослин, добрива та допомагають з доставленням продукції до територіальних громад визначених областей.

«Ми згуртувалися для підтримки українців на найбільш постраждалих територіях з метою забезпечення їх харчовими продуктами та доходами з вирощеного врожаю. Закликаю небайдужих долучитися до благодійної ініціативи BORSCH для максимального охоплення громад у визначених проєктом областях, а їх понад 500», – закликав ініціатор BORSCH Алекс Ліссітса.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло