Гуманітарний коридор з Маріуполя до Запоріжжя не спрацював так, як планувалося
Окупанти не припиняли вогонь

Що сталося. Гуманітарний коридор з Маріуполя до Запоріжжя не спрацював так, як планувалося сьогодні, 20 квітня.
Джерело. Про це повідомила віцепрем’єрка України Ірина Верещук.
Деталі. За її словами, окупанти не змогли забезпечити режим припинення вогню, оскільки не контролюють своїх військових.
Верещук зазначила, що вранці 21 квітня українська влада поновить зусилля з евакуації на Маріупольському напрямку: «Звертаюся до наших людей у Маріуполі: ми будемо боротись за кожного з вас!».
Бекграунд. Нагадаємо, Володимир Зеленський зазначив, що для розблокування Маріуполя є два шляхи. Перший полягає у наданні українським військовим серйозної допомоги важким озброєнням. На це сподіваються захисники міста, які не збираються здаватися ворогу. Другий шлях – дипломатичний, і «поки що на це не погоджується росія».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].