Прем'єр Хорватії заявив, що припиняє всі контакти з президентом Мілановичем

Прем'єр Хорватії заявив, що припиняє всі контакти з президентом Мілановичем

Міланович перетнув межу, заявивши, що вся партія та уряд – бандити

Прем'єр Хорватії заявив, що припиняє всі контакти з президентом Мілановичем
Андрей Пленкович та Зоран Міланович.
Фото: twitter.com, wikipedia.org

Що сталося. Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович заявив, що припиняє всі контакти з президентом Зораном Мілановичем.

Джерело. Про це пише Euractiv.

Докладно. «Ми не маємо наміру зустрічатися з ним у форматі Ради нацбезпеки. Ми не збираємося зустрічатися з ним віч-на-віч, однозначно. Ми не збираємося витрачати час і мати фізичний контакт з кимось, хто може в такий вульгарний та обурливий спосіб поводитися з політичною партією, урядом і багатьма з нас окремо», – сказав Пленкович.

Його заява прозвучала після того, як Міланович стверджував, що партія глави уряду HDZ пов'язана з колишньою югославською секретною службою.

Прем'єр також звинуватив Мілановича в тому, що він маніпулятор, вандал і людина з проросійськими поглядами.

«Я не знаю, чи є він їхнім агентом, чи ні, проте шкода, яку він завдав Хорватії у закордонних справах за останні два місяці, величезна», – наголосив Пленкович.

«Поки діє цей уряд, жоден міністр не буде з ним їздити, організовувати спільні зустрічі та конференції. Ми будемо його бойкотувати», – додав прем’єр-міністр, сказавши, що Міланович перетнув межу, заявивши, що вся партія та уряд – бандити.

Бекграунд. Раніше Mіnd писав, що МЗС вимагає публічного вибачення від президента Хорватії за образи в бік України


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло