МЕА склала план для громадян, як зменшити використання енергії і цим допомогти Україні

МЕА склала план для громадян, як зменшити використання енергії і цим допомогти Україні

Їм пропонують працювати з дому та вимикати опалення, щоб зменшити залежність від російського палива

МЕА склала план для громадян, як зменшити використання енергії і цим допомогти Україні
фото Shutterstock

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) та Комісія ЄС виклали низку порад з енергозбереження, щоб спонукати громадян ЄС скоротити свої рахунки за електроенергію та зменшити залежність від російського палива.

У прес-релізі, опублікованому в четвер, виконавчий директор МЕА д-р Фатіх Біроль сказав, що «використання меншої кількості енергії – це конкретний спосіб допомогти українському народові та самим собі».

Біроль додав, що пропоновані кроки можуть «зменшити приплив грошей до російської армії та допомогти нам стати на шлях до більш чистої та стійкої планети».

Рекомендовані кроки включають:

  •  вимкнення опалення,
  •  використання меншої кількості кондиціонерів,
  •  робота з дому та поїздки на громадському транспорті, коли це можливо. 

У прес-релізі також йдеться, що уряди можуть надавати «фінансові стимули», знижуючи вартість проїзду та підтримуючи встановлення сонячних батарей.

Згідно з прес-релізом, якби ці дії було підтримано всіма громадянами Євросоюзу, то «це дозволило б зекономити достатньо нафти, щоб заповнити 120 супертанкерів, і достатньо природного газу, щоб обігріти майже 20 мільйонів будинків».

Нагадаємо, засновник Virgin Group Річард Бренсон закликав уряди і підприємців скоротити споживання енергії, щоб покласти край війні в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло