«Альфа-Банк Україна» передав права за акціями Фрідмана і Авена іншим довіреним особам

«Альфа-Банк Україна» передав права за акціями Фрідмана і Авена іншим довіреним особам

Вони матимуть право голосу за акціями підсанкційних акціонерів банку

«Альфа-Банк Україна» передав права за акціями Фрідмана і Авена іншим довіреним особам
Фото: Альфа-Банк Україна

Що сталося. Акціонери «Альфа-Банку Україна» Михайло Фрідман і Петро Авен передали свої права за акціями іншим довіреним особам.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба банку.

Деталі. «Альфа-Банк Україна» погодив з Нацбанком кандидатуру Сімеона Дянкова на позицію довіреної особи, якій передадуть право голосу за акціями підсанкційних акціонерів банку.

Зазначається, що тепер у межах повноважень та законодавства Сімеон Дянков може брати участь в управлінні банком. За погодженням із НБУ,  Дянков діятиме в межах питань Загальних зборів. Повноваження довіреної особи включають участь у Загальних зборах, розгляд звіту Наглядової Ради банку.

Сімеон Дянков – болгарський економіст, державний діяч – колишній міністр фінансів та віцепрем'єр уряду Болгарії (липень 2009 – березень 2013 року). Наразі обіймає посади виконавчого директора Групи з фінансових ринків Лондонської школи економіки та технічного радника Європейської комісії.

У банку додають, що Дянков має 19-річний досвід роботи у Світовому банку, де займався країнами з перехідними економіками.

Бекграунд. Нагадаємо, у рамках нового пакету санкцій Великобританія заморожує активи російських бізнесменів, зокрема Михайла Фрідмана, Петра Авена, та чиновників: прем'єра рф Михайла Мішустіна, мера Москви Сергія Собяніна. Санкції передбачають також заборону на відвідування Британії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло