Санкції від технологічних компаній світу проти росії за останню добу

Санкції від технологічних компаній світу проти росії за останню добу

З російським ринком перестали співпрацювати щонайменше 9 компаній

Санкції від технологічних компаній світу проти росії за останню добу
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Фото: wikipedia.org

Що сталося. За останню добу щонайменше 9 світових технологічних та IT-компаній пішли з російського ринку.

Джерело. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму офіційному телеграм-каналі.

Деталі.

  • Скандинавський розробник софту Qt Group, на основі продуктів якого російські компанії створюють інтерфейси та програми, обмежив доступ для російських користувачів.
  • Компанія AdsKeeper повідомила, що «наша компанія не може підтримувати країну-агресора, оскільки ми проти будь-якої війни. Отже, ми припиняємо співпрацю з російськими сайтами (а також домен ру в регіоні CIS) і припиняємо процес виплат».
  • Ahrefs блокує весь доступ із росії та білорусі. Доступ для російських IP закрито.
  • Компанія Canva зупинила всі транзакції в росії.
  • Біржа прямої реклами Collaborator.pro, припиняє свою роботу в росії та білорусі.
  • RedHat розірвала партнерські відносини з усіма компаніями, що розташовані або мають штаб-квартири в росії чи білорусі.
  • Crocoblock закрив через CF доступ російському сегменту до свого сервісу. Crocoblock – це універсальний сервіс, що надає все необхідне для створення вебсайтів за допомогою редактора Elementor.
  • Канадська компанія LULU Software ухвалила рішення не обслуговувати клієнтів із росії і білорусі та призупинила прийом платежів від користувачів із цих країн. Компанія є розробником застосунків Soda PDF, які використовуються для відкриття, перегляду, створення, перетворення, редагування, захисту та спільного використання файлів Portable Document Format.
  • VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) припинили надання послуг та розірвали угоду про співпрацю з російським АТ «ЦВКС «МCК-ІХ». Остання використовувала цифрові частоти латвійської компанії для розповсюдження дезінформації в європейських країнах.

Бекграунд. Нагадаємо, японський виробник побутової техніки та електроніки Toshiba зупинив прийом замовлень із росії та інвестиції в країну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло