В України зараз більше танків, ніж у росії, за даними Пентагону

В України зараз більше танків, ніж у росії, за даними Пентагону

Багато танків українці відібрали в рашистів на полі бою

В України зараз більше танків, ніж у росії, за даними Пентагону
фото ЗСУ

За словами високопоставленого представника міністерства оборони США, українські сили мають більше танків, ніж їхні російські вороги.

«Зараз в українців більше танків, ніж у росіян… і вони, безумовно, мають право їх використовувати», – сказав чиновник на умовах анонімності, пише The Washington Post.

Порівняльна кількість танків сама по собі не є визначальним фактором того, чия сторона має перевагу.

Але перевага України в танках – броньованих машинах, які є потужним інструментом у наземному бою – є важливим показником, оскільки союзники збирають ресурси, щоб допомогти українським збройним силам відбити російське вторгнення.

 У четвер адміністрація Байдена оголосила про додаткову військову допомогу Україні у розмірі $800 млн, включаючи додаткові 155-мм гаубичні артилерійські снаряди та безпілотник нової марки, спеціально розроблений для потреб України на полі бою.

Українські війська пошкодили деякі російські бронетранспортери, а інші були кинуті після того, як стали непридатними, що, на думку військових експертів, свідчить про те, що росія була не готова до українського опору.

 Раніше цього тижня високопоставлений представник міністерства оборони заявив, що росія намагається винести уроки з цих помилок, переносячи свої операції з півночі України.

Чиновник зазначив, що близько двох десятків російських батальйонних тактичних груп проходять переозброєння та поповнення запасів. Незрозуміло, якою є загальна кількість танків з того чи іншого боку, і чи не приведуть зусилля росії щодо поповнення запасів цих підрозділів зрештою до зміщення балансу танків на користь москви.

Нагадаємо, ЗСУ протягом 21 квітня знищили три літаки та три гелікоптери загальною вартістю $105 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло