Російські крилаті ракети зафіксували над майданчиком Південноукраїнської АЕС

Російські крилаті ракети зафіксували над майданчиком Південноукраїнської АЕС

Над майданчиком станції пройшли три ракети, випущені ймовірно з території білорусі в напрямку Миколаєва

Російські крилаті ракети зафіксували над майданчиком Південноукраїнської АЕС
Виконувач обов’язків голови «Енергоатома» Петро Котін.
Фото: ua-energy.org

Що сталося. Крилаті ракети рф загрожували Південноукраїнській атомній станції у Миколаївській області.

Джерело. Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».

Деталі. «Новим об’єктом, безпеці якого загрожували російські ракети, стала Південноукраїнська АЕС. Так, 16 квітня 2022 року над майданчиком станції пройшли три ракети, випущені ймовірно з території білорусі в напрямку Миколаєва. Одну з них зафіксували камери спостереження», – йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що загроза поцілити в ядерний реактор із можливими наслідками – ядерною катастрофою – була високою.

«Це черговий акт ядерного тероризму Росії, що загрожує безпеці всього світу!», – зазначив «Енергоатом», додавши, що вимагає від МАГАТЕ «вжити всіх можливих заходів для припинення ядерного тероризму Росії, виведення військових формувань Росії з території ЗАЕС та встановлення демілітаризованих зон навколо українських АЕС».

Бекграунд. Нагадаємо: у березні російські військові намагалися захопити Південноукраїнську АЕС, після того, як прорвалися на ЗАЕС, але українські військові зупинили наступ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло