Франція відправить в Україну самохідні гаубиці Caesar

Франція відправить в Україну самохідні гаубиці Caesar

Caesar оснащений усіма системами, необхідними для самостійної роботи

Франція відправить в Україну самохідні гаубиці Caesar
фото Zakia Gray

Україна отримає нову партію французьких озброєнь, зокрема сучасні самохідні гаубиці, заявив президент Франції Еммануель Макрон у п'ятницю в інтерв'ю Ouest-France.

За його словами, в Україну вирушать 155-мм самохідні артилерійські установки Caesar.

На питання про критиків, які нарікають на недоліки в постачанні озброєнь Німеччиною та Францією, глава держави відповів, що кожен бере на себе відповідальність за свої політичні баланси. «Я не втручаюся в політичне життя інших», – сказав він. 

«Ми дуже скоординовані. Позавчора я говорив з канцлером Шольцем. Ми, як і раніше, постачаємо значну кількість обладнання, від «Мілана» [протитанкових керованих ракет] до «Цезарів» та кількох видів зброї. Я думаю, що ми повинні продовжувати йти цим шляхом», – додав Макрон.

Caesar – сучасна артилерійська система, що встановлюється на вантажівках, розроблена компанією Nexter Systems.

Caesar оснащений усіма системами, необхідними для самостійної роботи, кабіною для захисту розрахунку з шести осіб від осколків снарядів та вогню стрілецької зброї, початковим боєзапасом у 16 повних снарядів та приладами для навігації, прицілювання, балістичних розрахунків та управління.

Система була спеціально розроблена для задоволення вимог вогневої підтримки сил швидкого розгортання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло