Окупанти можуть організувати свій коридор евакуації з Маріуполя до рф

Окупанти можуть організувати свій коридор евакуації з Маріуполя до рф

Евакуаційний коридор, організований українською стороною, працюватиме виключно у напрямку Запоріжжя

Окупанти можуть організувати свій коридор евакуації з Маріуполя до рф
Віцепрем'єр, міністр реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук.
Фото: УНІАН

Що сталося. Російські окупанти можуть спробувати паралельно з українською стороною організувати свій коридор для евакуації мирних жителів Маріуполя до рф.

Джерело. Про це заявила міністерка із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Деталі. «Звертаюся до наших громадян, які готуються до евакуації: щойно отримали інформацію, що окупанти можуть намагатися паралельно з нами організувати свій коридор для евакуації в росію. Отже, прошу бути уважними та пильними. Не піддаватися на обман і провокації», – написала вона у своєму телеграм-каналі.

Віцепрем'єр наголосила, що евакуаційний коридор, організований українською стороною, працюватиме виключно у напрямку Запоріжжя (через Мангуш, Бердянськ, Токмак, Оріхів).

Бекграунд. Раніше Верещук повідомила, що евакуацію мирних жителів міста Маріуполь планують розпочати 23 квітня, приблизно о 12:00.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло