«Нова Пошта» відновила роботу двох відділень в Ірпені та Бучі

«Нова Пошта» відновила роботу двох відділень в Ірпені та Бучі

До травня в Київській області планує відкритися масово

«Нова Пошта» відновила роботу двох відділень в Ірпені та Бучі
Фото: novaposhtaglobal.ua

Що сталося. «Нова Пошта» відновила роботу двох відділень в Ірпені та Бучі, а до 1 травня планує масово відкритись у всій Київській області.

Джерело. Про це повідомив співвласник групи компаній «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк.

Деталі. «Перша реакція клієнтів на наші дзвінки: «Ви що, жартуєте?», «Як ми раді чути вас!», «Ми приємно шоковані». Напередодні я відвідав Ірпінь, Бучу та Гостомель. Упевнений, що, попри пережитий жах та пекло, ці міста швидко відновляться. Через рік ми не впізнаємо Київщину, де майже не залишиться руйнувань, завданих бойовими діями, натомість будуть збудовані нові неповторні міста», – написав він на своїй фейсбук-сторінці в понеділок.

За словами Поперешнюка, на Київщині постраждало багато відділень компанії, але їх відновлення вже розпочалося. Там, де будівлі зруйновані зовсім, відділення переїжджатимуть або будуть встановлені тимчасові мобільні відділення.

«Вже до 1 травня масово відкриємося у Київській області, а з 15 травня тут працюватиме майже вся мережа. Чекаємо на перемогу наших воїнів та деокупацію нашої землі від орків», – додав він.

Бекграунд. Також мережа «Епіцентр» відкривала першу мобільну точку видачі інтернет-замовлень у Бучі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло