Зеленський підписав закон про спрощення надання соцпослуг для переселенців

Зеленський підписав закон про спрощення надання соцпослуг для переселенців

Наразі близько $300 млн будуть направлені на грошову допомогу тим, хто цього потребує

Зеленський підписав закон про спрощення надання соцпослуг для переселенців
Фото: УНІАН

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський підписав закон про спрощення надання соціальних послуг у кризових ситуаціях та фінансування таких послуг з держбюджету для внутрішніх переселенців.

Джерело. Про це на брифінгу повідомила заступниця керівника Офісу президента Юлія Соколовська.

Деталі. Найближчим часом уряд презентує сучасні механізми підтримки громадян, які потребують догляду.

До соціальних виплат переселенцям уже долучилася низка агентств ООН та урядові організації.

«За результатами переговорів, які я проводила спільно з урядом, вже три агентства ООН долучилися до державних програм соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам або надали допомогу сім'ям з дітьми. Що це означає на практиці?

Наразі близько $300 млн будуть направлені на грошову допомогу тим, хто цього потребує, і ця сума буде збільшуватися. Схожі виплати плануються або вже здійснюються на сході країни неурядовими українськими та іноземними організаціями», – розповіла заступниця глави Офісу президента.

За словами Соколовської, агентства ООН наразі закуповують ліки, медичні вироби та набори, ковдри, генератори, обладнання, воду та продукти харчування і передають їх українським лікарням, військовим адміністраціям.

«Також надається допомога в евакуації, зокрема людям з інвалідністю або людям, які потребують догляду. Разом із Всесвітньою організацією охорони здоров'я створюються реабілітаційні центри для людей, які отримали травми, опіки або втратили кінцівки, розгортається мережа надання психологічної допомоги», – розповіла вона.

Бекграунд. нагадаємо: також Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання розробити комплексну програму підтримки українських громадян, позбавлених дому через російське вторгнення в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло