«Всі шанси», що українці зможуть перемогти російські війська на Донбасі – британський міністр

«Всі шанси», що українці зможуть перемогти російські війська на Донбасі – британський міністр

На його думку, путін у зв'язку з 9 травня приймає безглузді і непідкріплені рішення

«Всі шанси», що українці зможуть перемогти російські війська на Донбасі – британський міністр
фото DR

Міністр збройних сил Великої Британії Джеймс Хіппі заявив, що російським силам не обов'язково вдасться захопити частини східного Донбасу.

У розмові зі Sky News він сказав, що цей регіон буде «надзвичайно міцним горішком для росіян», і «є всі шанси, що українці зможуть їх прогнати».

Росія зосередила свої військові зусилля на Донбасі після того, як не змогла досягти своїх цілей на півночі України і взятті Києва.

Зараз через східний район проходить лінія конфлікту завдовжки майже 500 км.

Хіппі сказав, що українці на Донбасі мають перевагу у вигляді вже встановлених оборонних позицій.

Міністр збройних сил також відкинув твердження росії про те, що західні союзники України провокують подальший конфлікт, постачаючи зброю.

Відповідаючи на питання про попередні коментарі міністра закордонних справ росії Сергія Лаврова, який сказав, що загроза ядерної війни «значна», Хіппі пояснив, що НАТО як організація не жертвує зброю.

«Лавров міг би також припустити, що причина, через яку зараз йде війна в Україні, полягає в тому, що росія вторглася на їхню територію», – сказав він.

Міністр стверджує, що росія ухвалює «необгрунтовані» рішення через бажання президента путіна здобути хоч якусь перемогу до 9 травня.

За словами Хіппі, російські сили «витрачають усі переваги, які вони, можливо, отримали», оскільки почали наступ на українському Донбасі ще до того, як досягли концентрації достатньої кількості військ.

Він заявив телеканалу Sky News, що «бажання Путіна стояти біля стін Кремля 9 травня і бути героєм означає, що тисячі російських життів буде втрачено, і росіяни втратять чисельну перевагу, яка могла б бути».

Хіппі також відкинув заяву Москви про те, що НАТО провокує росію, озброюючи Україну, назвавши звинувачення в агресії з боку альянсу «повною нісенітницею».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло