російські війська мають бути вигнані з усієї України – МЗС Великої Британії

російські війська мають бути вигнані з усієї України – МЗС Великої Британії

Необхідно позбавити президента путіна можливості заявити про свою перемогу в Україні

Этот материал также доступен на русском языке
російські війська мають бути вигнані з усієї України – МЗС Великої Британії
Глава британського МЗС Ліз Трасс.
Фото: gazeta.ru
Що сталося. Глава британського МЗС Ліз Трасс визначила завдання, які, на думку Великої Британії, мають бути вирішені під час війни в Україні.

Джерело. Про це повідомляє «BBC News русская служба»

Докладно. За словами Ліз Трасс, російські війська мають бути вигнані з усієї окупованої ними території України, зокрема з Криму.

Її виступ на прийомі в резиденції лорд-мера лондонського Сіті став найчіткішим на сьогодні виразом мети Великої Британії в цьому конфлікті.

«Війна в Україні – це наша війна. Це загальна війна, оскільки перемога України – це стратегічний імператив для нас усіх», – зазначила Трасс.

«Важкі озброєння, танки, літаки – треба зазирнути глибше в наші запаси, треба посилити виробництво. Усе це нам необхідно зробити», – наголосила вона.

Ліз Трасс ясно дала зрозуміти, що Заходу необхідно направити свою економічну міць на те, щоб не допустити повторення подібної агресії в майбутньому, зокрема збільшити асигнування на оборону й використовувати всі економічні важелі, що є в наявності, для витіснення росії із західних ринків.

Вона також наголосила, що Захід має допомогти наростити оборонні можливості не лише України, а й інших країн, яким може загрожувати військова агресія з боку росії, як-от Молдова та Грузія.

У своєму виступі Трасс ще раз попередила про необхідність позбавити президента путіна можливості заявити про свою перемогу в Україні та використати цю війну як каталізатор для встановлення нового світового порядку.

«Якщо путін досягне успіху, це обернеться неймовірними стражданнями для всієї Європи, і всьому світу загрожуватимуть жахливі наслідки. Ми більше ніколи не відчуватимемо себе в безпеці», – заявила вона.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло