Shell відмовилася купувати суміші з вмістом російських нафтопродуктів

Shell відмовилася купувати суміші з вмістом російських нафтопродуктів

Умовою угоди є відсутність у них будь-яких російських нафтопродуктів

Shell відмовилася купувати суміші з вмістом російських нафтопродуктів

Що сталося. Британсько-нідерландська нафтогазова компанія Shell посилила обмеження на купівлю російської нафти. Тепер вона не прийматиме продукти нафтопереробки з будь-яким російським вмістом, зокрема паливні суміші.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Докладно. У березні Shell заявила про поступову відмову від російської нафти, але продовжувала приймати суміші, у яких вміст російських нафтопродуктів був менше 50%.

Але зараз компанія відмовилася й від цієї практики. Зокрема, в заявці на закупівлю авіаційного гасу на торговій платформі Platts Shell повідомила, що умовою угоди є відсутність будь-яких російських нафтопродуктів.

«Ми працюємо над тим, щоб поетапно виключити російську нафту й газ із нашого ланцюжка постачань, одночасно захищаючи постачання енергії і палива, на які щодня покладаються мільйони людей», – зазначив представник Shell.

Також повідомляється, що інші європейські компанії, зокрема TotalEnergies, Repsol і BP, більше не купують нафтопродукти з російським вмістом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло