Ілон Маск виграв суд за позовом акціонерів Tesla на $13 млрд

Ілон Маск виграв суд за позовом акціонерів Tesla на $13 млрд

Його звинувачували в купівлі компанії SolarCity, заснованій його родичами

Ілон Маск виграв суд за позовом акціонерів Tesla на $13 млрд
фото DR

Ілон Маск виграв судовий процес за позовом, поданим акціонерами Tesla, в якому він звинувачувався в тому, що нібито не враховував інтереси компанії та чинив тиск на інших членів ради директорів при купівлі компанії SolarCity за $2,6 млрд у 2016 році. 

У позові було висунуто вимогу виплатити компенсацію збитків від неправомірних дій гендиректора Tesla у розмірі $13 млрд, пише The Verge.

Канцлерський суд штату Делавер (США) став на бік Ілона Маска і виніс рішення на його користь. Віце-канцлер суду  зазначив, що хоча Маск був залучений у судовий процес, “рада директорів Tesla ґрунтовно перевірила придбання, і Ілон не став у неї на шляху”.

SolarCity була заснована в 2006 році двоюрідними братами Маска Пітером і Ліндоном Рівами. Її підтримав сам Маск, який обіймав посаду голови правління як у Tesla, так і в SolarCity, і був найбільшим акціонером останньої. 

Аерокосмічна компанія Маска SpaceX також придбала акції у SolarCity на десятки мільйонів доларів.

Ілон Маск заперечує, що чинив якийсь тиск на раду директорів Tesla, щоб ті ухвалили рішення на користь придбання Solar City. Він заявив, що злиття дозволило Tesla об'єднати свій акумуляторний бізнес із сонячними фотоелектричними системами Solar City.

Нагадаємо, Ілон Маск купив Twitter за $44 млрд – бізнесмен хоче перетворити соцмережу на місце «вираження свободи слова по всьому світу». Однак американці благають його не повертати у Twitter раніше заблокований акаунт Дональда Трампа.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло