Німеччина готова зупинити покупку російської нафти – Wall Street Journal

Німеччина готова зупинити покупку російської нафти – Wall Street Journal

Бундестаг відкриває шлях до повного ембарго нафти за умови, що Берлін отримає достатньо часу для забезпечення альтернативних поставок

This material is also available in English
Німеччина готова зупинити покупку російської нафти – Wall Street Journal
Фото: pixabay.com

Що сталося. Представники Німеччини в інституціях ЄС зняли принципове заперечення проти припинення закупівель російської нафти.

Джерело. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Що це означає. Таким рішенням Бундестаг відкриває шлях до повного ембарго російської нафти для ЄС за умови, що Берлін отримає достатньо часу для забезпечення альтернативних поставок.

Деталі. Зміни в Німеччині збільшують ймовірність того, що країни ЄС домовляться про поетапне ембарго на російську нафту. За словами дипломатів і чиновників, рішення можливе вже наступного тижня. Однак питання про те, як швидко Євросоюз припинить закупівлі російської нафти та чи використає він також обмеження цін або тарифів, досі обговорюють. 

Бекграунд. Нагадаємо: за два місяці повномасштабної війни в Україні рф майже подвоїла свої доходи від продажу енергоносіїв країнам ЄС. Найбільшим імпортером є Німеччина.

Проте останнім часом Німеччина переглянула свою політику щодо блокування санкцій проти економіки рф. Напередодні ФРН зняла принципові заперечення проти включення до шостого пакета санкцій ЄС блокувальних санкцій проти «Сбєрбанку». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло