Є ознаки можливого прориву в евакуації Маріуполя – міська рада

Є ознаки можливого прориву в евакуації Маріуполя – міська рада

ООН і Червоний Хрест ведуть переговори про евакуацію з «Азовсталі»

Є ознаки можливого прориву в евакуації Маріуполя – міська рада
фото DR

Є ознаки можливого прориву у забезпеченні щонайменше одного шляху евакуації з обложеного Маріуполя.

«Є надія на евакуацію маріупольців на територію, підконтрольну Україні», – йдеться у повідомленні Маріупольської міської ради в Telegram-акаунті.

Хоча міськрада все ще чекає на підтвердження, в її повідомленні йдеться, що евакуація буде сьогодні (субота) з ТЦ Порт-Сіті.

Є ознаки можливого прориву в евакуації Маріуполя – міська рада

«Окупанти дозволили рух між Лівобережним районом та іншими районами міста на правому березі. Рух відкритий через міст на Мухіно», – повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

На даному етапі неясно, чи будуть евакуйовані люди, які застрягли на заводі «Азовсталь».

Загалом у Маріуполі досі знаходиться близько 100 000 осіб, чверть його довоєнного населення.

ОНОВЛЕНО: Місія ООН і Червоний Хрест ведуть переговори про евакуацію сотень місцевих жителів, які опинилися у пастці на «Азовсталі», повідомив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Виступаючи в суботу на українському телебаченні, він закликав «всіх міжнародних партнерів об'єднатися заради однієї мети – врятувати життя місцевих жителів, які зараз ховаються в бомбосховищах «Азовсталі».

«Місія ООН та Червоний Хрест ведуть переговори. Чекаємо на результати цих переговорів. Чекаємо, що ми отримаємо цей коридор і врятуємо життя сотень наших маріупольців», – сказав Бойченко.

Офіс президента України заявив у п'ятницю, що має план евакуації «Азовсталі», але пізніше українські офіційні особи заявили, що росіяни заблокували доступ до заводу.

ОНОВЛЕНО: станом на 18.00 до району «Азовсталі» у Маріуполі у супроводі джипів ООН та машин з білими прапорами прибули евакуаційні автобуси. 

Делегації ООН та Червоного хреста продовжують переговори щодо виведення людей з території заводу.

Доповнюється.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло