Уряд рекомендує не підвищувати тарифи на компослуги до закінчення війни

Уряд рекомендує не підвищувати тарифи на компослуги до закінчення війни

Кабінет Міністрів ухвалив відповідну постанову

Уряд рекомендує не підвищувати тарифи на компослуги до закінчення війни
Фото: УНІАН

Що сталося. Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану». Тарифи для населення залишаться на рівні 24 лютого 2022 року.

Джерело. Про це повідомляє РБК-Україна

Докладно. Згідно з постановою № 502 від 29 квітня 2022 року, Кабмін рекомендує протягом дії воєнного стану в Україні, але не раніше завершення поточного опалювального періоду, органам, уповноваженим встановлювати тарифи, не підвищувати тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення.

Також рекомендується застосовувати тарифи «до споживача (населення) на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року».

Крім того, компаніям рекомендується зупинити виконання погоджених інвестиційних програм, а кошти, передбачені для зарахування на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, спрямовувати на оплату енергоносіїв і погашення інших зобов’язань для забезпечення стабільної діяльності таких суб’єктів господарювання; відтермінувати розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло