Єрмак і Федоров обговорили з Кімбалом Маском можливість спільних проектів SpaceX і Tesla та України

Єрмак і Федоров обговорили з Кімбалом Маском можливість спільних проектів SpaceX і Tesla та України

Обговорювалися напрями співпраці, до яких може бути залучена компанія Кімбала Маска та американський бізнес

Єрмак і Федоров обговорили з Кімбалом Маском можливість спільних проектів SpaceX і Tesla та України
фото Офіційний сайт Президента України

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч у форматі відеоконференції з американським підприємцем, членом ради директорів компаній Tesla та SpaceX Кімбалом Маском. У зустрічі також взяв участь віце-прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає прес-служба глави держави.

Єрмак від імені всіх українців подякував Кімбалу Маску та його брату Ілону Маску за підтримку нашої держави у важкі часи війни, зокрема за надання терміналів швидкісного супутникового інтернету Starlink.

Єрмак запросив Кімбала Маска відвідати Україну у зручний для нього час. Керівник ОП зауважив, що американського підприємця можуть зацікавити проекти, які розробили талановиті українські фахівці з ІТ-галузі.

«Упевнений, вам дуже сподобається столиця України, а ми з вами зможемо детально поспілкуватися щодо можливих спільних проектів», – зазначив Андрій Єрмак.

Під час зустрічі було обговорено проекти й напрями співпраці, до яких може бути залучена компанія Кімбала Маска та американський бізнес загалом.

Михайло Федоров також подякував Кімбалу Маску та компанії SpaceX за надання Україні терміналів Starlink.

«Я знаю, що ви нам дуже допомагаєте в цьому напрямку, підтримуєте нас і працюєте з компаніями, щоб вони були в Україні. Дякуємо вам за це. Для нас важливо, що ви та ваша родина підтримуєте Україну», – сказав Федоров.

Кімбал Маск наголосив, що для нього – велика честь допомагати Україні, адже сьогодні вона бореться за демократію проти тиранії.

«Ми з вами. Дякую, що ви так відважно боретеся», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що брат Ілона Маска також розбагатів на інвестиціях в Tesla. Зараз Кімбал активно інвестує у ресторани і фермерів, які вирощують органічну продукцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло