Британія відкликала у Московської біржі статус «визнаної», що вдарило по інвесторах

Британія відкликала у Московської біржі статус «визнаної», що вдарило по інвесторах

У Лондоні заявили, що цей крок слід трактувати як заклик відмовитися від нових інвестицій у росії

Британія відкликала у Московської біржі статус «визнаної», що вдарило по інвесторах
фото Shutterstock

Велика Британія відкликала у Московської біржі статус «визнаної біржі», тим самим позбавивши інвесторів, які торгують на ній, податкових пільг, повідомило британське казначейство у прес-релізі, оприлюдненому у четвер, 5 травня, передає Deutsche Welle.

Оскільки обмеження, накладені на британських інвесторів щодо операцій на цьому майданчику, не були зняті до 5 травня, Мосбіржа втратила свій статус, зазначається в повідомленні Управління з податкових та митних зборів Великої Британії (HMRC).

Про намір позбавити Московську біржу статусу «визнаної» британські відомства оголосили 19 квітня.

  «Це означає, що інвестори надалі не зможуть отримувати доступу до певних податкових пільг Британії при торгівлі цінними паперами на Мосбіржі, але існуючі інвестиції будуть захищені», – пояснили тоді в прес-релізі казначейства.

Фінансовий секретар британського казначейства Люсі Фрейзер раніше заявила, що цей крок, який робиться на тлі російського збройного вторгнення в Україну, слід трактувати як чіткий сигнал – «немає жодних підстав для нових інвестицій у росію».

 Статус визнаної фондової біржі – класифікація, що присвоюється HMRC з метою оподаткування. Цінні папери, які торгуються на визнаній фондовій біржі, мають певні податкові пільги.

Нагадаємо, одна з найбільших бірж Nasdaq припиняє роботу з інвесторами з росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло