МВС отримало понад 32 000 звернень від росіян про розшук своїх військових в Україні

МВС отримало понад 32 000 звернень від росіян про розшук своїх військових в Україні

Найбільше запитів було на початку березня

МВС отримало понад 32 000 звернень від росіян про розшук своїх військових в Україні
Радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів.
Фото: facebook.com

Що сталося. До Міністерства внутрішніх справ України вже надійшло загалом близько 32 000 звернень про розшук російських солдатів, зокрема, від їхніх родичів, і приблизно 12 000 із таких звернень надійшли на гарячу лінію довіри відомства.

Джерело. Про це в ефірі «24 каналу» заявив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів.

Докладно. «Я б не сказав, що це наразі таке масове явище. Дійсно, була велика така масовість десь на початку березня (щодо цього), а наразі це вже більш така звичайна ситуація. Дійсно, ми отримали десь 12 000 звернень, навіть, можливо, більше, на нашу лінію довіри, яка якраз була створена саме для російських громадян, і понад 20 000 ми отримали з такого спецбота від телеграм-каналу «Ищи своих», – сказав Андрусів.

Відповідаючи на запитання, що вони хочуть від представників української влади, він зазначив, що ці люди залишають контакти своїх солдатів – чоловіків, синів, яких вони шукають і щодо яких у них немає жодної інформації.

«Ми навіть телефонуємо часто й питаємо, чому, наприклад, ви це пишете, чому ви не можете своїх розпитати, – і вони кажуть, що їм брешуть. Тобто є там таке розуміння. І враховуючи такі обсяги (звернень), я думаю, що насправді це розуміння дуже сильно росте у рф, просто це не виказується, тобто так само, як й у Радянському Союзі», – сказав Андрусів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло