На Луганщині точаться запеклі бої за «дорогу життя»

На Луганщині точаться запеклі бої за «дорогу життя»

«Як річку перейшли, так назад і попливуть» – Гайдай

На Луганщині точаться запеклі бої за «дорогу життя»
Фото ілюстративного характеру.
Фото: depositphotos.com

Що сталося. На Луганщині тривають вирішальні бої за «дорогу життя» – трасу Лисичанськ – Бахмут. Наразі це єдиний шлях, що сполучає область з іншими, більш безпечними, регіонами України.

Джерело. Про це голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив у телеграмі.

Докладно. «Сьогоднішній день вирішальний. Будемо битися за «дорогу життя». Тривають потужні бої в Рубіжному та Білогорівці. рашисти намагаються відібрати в нас «дорогу життя» трасу Лисичанськ – Бахмут», – написав очільник ОВА.

За його інформацією, ворог переправив техніку понтоном через Сіверський Донець на інший берег. Якщо ворог закріпиться, зможе розвинути наступ і наблизитися до дороги, відрізавши Луганщину. Це означатиме втрату єдиного шляху до безпеки та сполучення з іншими областями.

Гайдай наголосив, що в наших військових є, чим бити ворогів, тому «як річку перейшли, так назад і попливуть».

Крім того, під час телемарафону голова Луганської ОВА повідомив нову інформацію: наші війська вже розбили споруджену росіянами понтонну переправу і продовжують боронити «дорогу життя» і бити ворога.

«Скажу коротко: переправа уже уничтожена. Утром. Много техники валяется на берегу, что-то упало в реку. Но давайте дождемся, чем закончится сегодняшний день, потому что это достаточно важная ситуация», – сказал Гайдай.

Бекграунд. Раніше Mind повідомив інформацію щодо ситуації в регіонах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло