Усе, що люди втратили, ми повернемо за рахунок окупанта – Шмигаль

Усе, що люди втратили, ми повернемо за рахунок окупанта – Шмигаль

Україна вже домовилася про підтримку на $10 млрд: кредитами, грантами, допомогою, проєктами

Этот материал также доступен на русском языке
Усе, що люди втратили, ми повернемо за рахунок окупанта – Шмигаль
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Фото: armyinform.com.ua

Що сталося. Україна вже домовилася про підтримку на $10 млрд різними інструментами: кредитами, грантами, допомогою, проєктами. Більш ніж $4,5 млрд вже отримано.

Джерело. Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю «РБК-Україна».

Докладно. Потреби бюджету оцінюються сьогодні на рівні $4,5–05 млрд на місяць. Сюди входить постачання зброї, виплата додаткових збільшених платежів армії, гуманітарна, соціальна підтримка, розмінування, зазначив прем’єр-міністр.

«На травень ми очікуємо наступних $5 млрд. Домовилися особисто з керівницею МВФ Крісталіною Георгієвою, що фонд допоможе зібрати Україні цю різницю щомісяця» – повідомив Шмигаль.

«Канада одна з перших ініціювала передати нам частину SDR. Ведемо про це перемовини й з іншими партнерами. Також домовилися, що США в цій різниці у 5 млрд даватимуть 2 млрд щомісяця. У пакеті підтримки для України на 33 млрд, який вони схвалили, понад $8 млрд – це на чотири місяці. Тобто вони щомісяця робитимуть внесок через адміністративний рахунок МВФ на суму понад $2 млрд», – зазначив прем’єр-міністр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло