Вступ України до Євросоюзу може тривати кілька десятиліть – Макрон

Вступ України до Євросоюзу може тривати кілька десятиліть – Макрон

Він пропонує створити паралельну структуру, до якої зможуть війти країни, які прагнуть стати частиною ЄС

Вступ України до Євросоюзу може тривати кілька десятиліть – Макрон
Президент Франції Емманюель Макрон.
Фото: з соцмереж

Що сталося. Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що процес вступу України в Євросоюз може тривати кілька десятиліть. Він пропонує створити нову організацію для демократичних європейських країн, які не є членами ЄС.

Джерело. Про це повідомляє France24.

Докладно. «Навіть якщо ми завтра дамо їм статус кандидата, ми всі чудово розуміємо, що процес надання можливості приєднатися триватиме кілька років, а насправді, безперечно, кілька десятиліть», – сказав Макрон.

Він зазначив, що ЄС, «з огляду на його рівень інтеграції та амбіції», не може бути єдиним організаційним органом Європи. Тож Макрон пропонує не знижувати стандарти приєднання до ЄС, а створити паралельну структуру, до якої зможуть приєднатися колишні члени Євросоюзу або країни, які прагнуть стати його частиною в майбутньому.

Водночас Макрон наголосив на необхідності дати Україні та іншим претендентам на вступ до ЄС, як-от Молдова та Грузія, «місце в серці Європи», і закликав до створення «європейської політичної спільноти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло