російські окупанти намагаються приховати участь у бойових діях

російські окупанти намагаються приховати участь у бойових діях

Льотчики вимагають у командування засекретити їхню участь у вторгненні

Этот материал также доступен на русском языке
російські окупанти намагаються приховати участь у бойових діях
Фото: gur.gov.ua

Що сталося. Військові армії країни-агресора починають усвідомлювати воєнну поразку рф. Розуміючи невідворотність покарання за воєнні злочини проти народу України, окупанти вимагають у командування засекретити їхню участь у вторгненні.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Докладно. Особливого масштабу такі звернення набули в частинах повітряно-космічних сил росії. Сховатися від помсти за масові вбивства мирних мешканців та знищену інфраструктуру України намагаються не лише безпосередні виконавці злочинів, а й уже колишні військові, які брали участь у підготовці до вторгнення в нашу державу, зазначає ГУР.

Воєнна розвідка України, зокрема, встановила особи воєнних злочинців – військовослужбовців 277-го бомбардувального авіаційного полку 303-ї змішаної авіаційної дивізії 11-ї армії ВПС і ППО (в/ч 77983), що дислокується на аеродром «Хурба» Хабаровського краю. Більшість з них залучалися до завдання ракетно-бомбових ударів по території України з аеродромів на території білорусі «Ліда» та «Барановичі», а також аеродромів у рф «Борісоглєбск» і «Маріновка».

Відповідальності за масові вбивства мирних громадян і співучасть у підготовці таких злочинів окупанти намагаються уникнути, вимагаючи в командування надати їм фальшиві документи про перебування на лікуванні чи у відпустках. Дехто з льотчиків вимагає документи, що на момент початку російсько-української війни вже не проходив службу в частині.

Бекграунд. Раніше українська розвідка повідомляла, що строковики продовжують поповнювати лави російських окупаційних військ.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло