ЄБРР перепрофілював наявні проєкти для фінансування клієнтів в Україні – президентка банку

ЄБРР перепрофілював наявні проєкти для фінансування клієнтів в Україні – президентка банку

Банк повністю мобілізований для подолання викликів війни росії проти України, заявляє Оділь Рено-Бассо

ЄБРР перепрофілював наявні проєкти для фінансування клієнтів в Україні – президентка банку
Президентка ЄБРР Оділь Рено-Бассо
Фото: ebrd.com

Стало відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) перепрофілював наявні проєкти для фінансування клієнтів в Україні. Банк повністю мобілізований для подолання викликів війни росії проти України.

Джерело. Про це повідомила президентка банку Оділь Рено-Бассо.

Деталі. «Ми перепрофілювали наявні проєкти для надання ліквідності клієнтам в Україні», – сказала вона, відкриваючи Раду управляючих ЄБРР на щорічних зборах банку, які після дворічної перерви відбулися офлайн.

«Ми перепрофілювали існуючі проєкти, щоб забезпечити ліквідність клієнтів в Україні», – заявила президентка банку, виступаючи на відкритій сесії Ради управляючих ЄБРР на щорічних зборах та бізнес-форумі ЄБРР.

Оділь Рено-Бассо зазначила, що розв'язана росією війна торкнеться всіх регіонів, в яких працює ЄБРР, через підвищення цін на енергоносії та продовольство, підрив енергетичної та продовольчої безпеки, зростання інфляції та ослаблення зростання.

Зосереджуючись на підтримці України, президентка банку сказала: «Ми продовжували виплачувати кошти та збільшили ліміти нашої Програми сприяння торгівлі, частково для підвищення глобальної продовольчої безпеки».

Бекграунд. Раніше ЄБРР вирішив повністю вийти з усіх проєктів у російських компаніях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло