43 країни проголосували за резолюцію щодо закриття офісу ВООЗ у росії

43 країни проголосували за резолюцію щодо закриття офісу ВООЗ у росії

росія буде відрізана від усіх новітніх медичних технологій і досягнень фармакології

43 країни проголосували за резолюцію щодо закриття офісу ВООЗ у росії
фото DR

43 країни Європейського регіонального комітету ВООЗ підтримали важливість запровадження санкції щодо росії у сфері охорони здоров'я, повідомивочільник українського МОЗ Віктор Ляшко у Фейсбук.

За його словами, проти такого рішення виступили лише рф, Білорусь і Таджикистан.

Згідно з ухваленою резолюцією, європейський регіональний директор ВООЗ має:

вивчити можливості переносу Європейського офісу ВООЗ з неінфекційних хвороб за межі росії;

призупинити проведення на території росії усіх заходів (конференцій, семінарів, зустрічей) під егідою ВООЗ;

винести питання повномасштабного вторгнення росії в Україну та як наслідок виникнення надзвичайної ситуації в сфері охорони здоров’я на засідання 75 Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я.

«Це – ще один рішучий крок до ізоляції рф від цивілізованого світу. Усі вже побачили справжнє обличчя росії і розуміють, що це – держава-вбивця. А той, хто забирає життя та здоров'я цивільних громадян, не може на світовому рівні представляти Організацію, яка бореться за їх порятунок», – наголошує міністр охорони здоров'я.

Цю інформацію прокоментував опозиційний російський журналіст Олександр Нєвзоров: “Погана новина. Погана для хроніків, людей похилого віку, паралітиків, інвалідів, для дітей з будь-якою вродженою хворобою, на зразок дистрофії Дюшена, синдрому Хантера та ін. Вихід ВООЗ означає те, що росія буде відрізана від усіх новітніх медичних технологій і досягнень фармакології. путіна, лаврова і навіть гундяєва, звичайно, вилікують, але решті буде хріново”.

Як повідомлялося, окупанти на захоплених територіях нищать медичну інфраструктуру – закриваються заклади, не вистачає медиків, а жителі не можуть отримати допомогу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло