Луганщина залишилася без води та електрики, газ мають мешканці лише п'яти населених пунктів

Луганщина залишилася без води та електрики, газ мають мешканці лише п'яти населених пунктів

Також є інформація про самовільне втручання з боку Новопсковського проммайданчика в транзитні потоки газу

Луганщина залишилася без води та електрики, газ мають мешканці лише п'яти населених пунктів
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Луганщина залишилася без водопостачання, електрики, а газ мають мешканці лише п'яти населених пунктів.

Джерело. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай у телеграмі.

Деталі. «Без води та електрики – вся Луганщина, у Новопскові окупанти самовільно втрутились в роботу магістрального газогону, що транспортує газ до Луганщини та Донеччини», – зазначив він.

Понад 21 000 абонентів Луганщини ще залишається із газом. Це жителі п’ятьох населених пунктів, не у кожному з них газ є повсюди.

«Втім, вчора зафіксовані несанкціоновані зміни режимів транспортування газу, які свідчать про закриття газових кранів на компресорній станції у тимчасово окупованому Новопскові. Зокрема, на магістральному газогоні «Новопсков-Шебелинка», що транспортує газ на територію Донецької та Луганської областей», – ідеться в повідомленні.

Також є інформація про самовільне втручання з боку Новопсковського проммайданчика в транзитні потоки газу. З газопроводу «Союз» несанкціоновано відбирають газ до ОРДЛО.

На Луганщині майже немає вцілілих об’єктів життєзабезпечення. Більшість критичної інфраструктури відбудовуватимуть з нуля. Деякі лінії електропередач не можна полагодити через постійні обстріли в районах пошкоджених ділянок. В області працюють тільки електрогенератори.

Бекграунд. Російські окупанти обстріляли міста та села Луганщини 26 разів упродовж доби 11 травня. Найбільше прильотів – у Сєверодонецьк, по якому вороги завдали дев'ять ударів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло