Велика Британія шукає по всьому світу радянську та російську техніку

Велика Британія шукає по всьому світу радянську та російську техніку

росія робить те саме

Велика Британія шукає по всьому світу радянську та російську техніку
Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.
Фото: eutoday.net

Що сталося. Велика Британія шукає по всьому світу радянську та російську техніку. Її планують придбати та передати Україні

Джерело. Про це повідомляє  WSJ.

Докладно. Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що його країна у всьому світі шукає радянську зброю для того, щоб викупити її для України. За його словами, росія теж шукає озброєння, що свідчить про її втрати у війні проти України.

«Значна частина [Міністерства оборони] та військових аташе у всьому світі шукають. Часом ми стикаємся з росіянами, до речі, які теж шукають у деяких країнах запаси, тому що вони в них швидко закінчуються», – розказав Воллес журналістам під час візиту до Вашингтону 11 травня.

За словами Воллеса, запаси радянської військової техніки та обладнання є у 23 країнах світу. В Афганістані, куди Радянський Союз завів війська 1979 року, ймовірно, може бути радянська зброя, але Воллес вважає, що навіть росіяни не наважаться купувати її там.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло