росія ввела контрсанкції, через які поставки газу в Німеччину зменшаться на 3%

росія ввела контрсанкції, через які поставки газу в Німеччину зменшаться на 3%

У кремлі відповіли на європейські санкції та націоналізацію німецької дочки «Газпрому»

росія ввела контрсанкції, через які поставки газу в Німеччину зменшаться на 3%
фото Shutterstock

Через санкції, запроваджені напередодні росією переважно проти колишніх європейських дочок «Газпрому», поставки російського газу в Німеччину скоротяться на 3%.

Таку частку постачала в ФРН компанія Gazprom Germania, яка потрапила під російські санкції у середу, повідомив міністр економіки Німеччини Роберт Хабек. Він додав, що уряд компенсує нестачу палива.

У російський список санкцій також потрапила компанія Europol, яка володіє польською ділянкою газопроводу «Ямал – Європа». 

У «Газпромі» повідомили, що через це компанії заборонено користуватися цією ділянкою. Але саму Польщу призупинення транзиту не торкнеться: їй «Газпром» припинив продавати газ ще наприкінці квітня через відмову платити в рублях.

Вчорашні санкції росії – це відповідь на європейські санкції та націоналізацію німецької дочки «Газпрому» – компанії Gazprom Germania.

Ця компанія, у свою чергу, бере участь у капіталі інших структур, створених «Газпромом» у Європі, зокрема компаній у Чехії, Лондоні, Швейцарії та Німеччині.

«Нагадаємо, Німеччина почала заповнення найбільшого в Західній Європі газосховища, покинутого “Газпромом”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло